دانلود آهنگ روز و جدید
 
Next New Address:se7enmusic3.blogsky.com

  • .برای طرح هرگونه مسئله و ارتباط با ما برای آگهی و درج آهنگ از پل ارتباط زیر استفاده کنید

  • se7ensong@gmail.com

  • :در صورت فیلتر شدن وبلاگ از آدرس زیر استفاده کنید

  • se7enmusic3.blogsky.com

  • از دوستان عزیز که مایل به تبادل لینک یا بنر هستند می توانند آدرس سایت خود را در بخش تماس با مدیر ثبت کنند.لازم به ذکر است که آمار سایت برای تبادل لینک حداقل باید 5000 باشد.

  • --------------------------------------------------------

بیوگرافی عباس قادری

بیوگرافی عباس قادری


هنرمند محبوب و مردمی ایران"عباس قادری" در بیست و ششم شهریور سال ۱۳۲۶ (۱۶ سپتامبر۱۹۴۸) در تهران متولد شد . او به دلیل علاقه ی خاصی که به موسیقی داشت بسیار زود انجام فعالیت های خود رادر زمینه موسیقی آغاز کرد . و در نوجوانی شروع به انجام فعالیت هایی در عرصه موسیقی کرد . ولی فعالیت هنری خود را به طور جدی و حرفه ای از سن هجده سالگی آغاز کرد. و اولین آهنگی که خواند آهنگی بود  به اسم " چیزی که عوض داره گله نداره" که بعد از انتشار با استقبال خوبی از طرف مردم رو به رو شد و بعد از این آهنگ ایشان صدها ترانه خاطره انگیز دیگر هم اجرا کردند .عباس قادری تنها خواننده ای از نسل خوانندگان مردمی ایران است که بعد از انقلاب ۵۷ دست از کار خود نکشید و همچنان کارش را تا به امروز ادامه داده است .بعد از حدود چهل سال فعالیت هنری در کارنامه هنری ایشان حدود ۸۳۰ ( هشتصد و سی ) آهنگ در آلبوم ها و سبک های مختلف به چشم می خورد. که در نوع خود بی نظیر است و نشان می دهد که ایشان چقدر به کار خود علاقه مند هستند و همچنین نشان از هنر بی نظیر این بزرگ مرد  عرصه موسیقی دارد . البته عده ای انسان بی هنر که چیزی از هنر موسیقی نمی دانند( که البته به نظر می رسد عده ای از این افراد کمبودها و عقده هایی از نظر روحی نیز دارند و عده ای دیگر  از آنها اوج گرفتن مجدد عباس قادری را خطری برای کارهای بی ارزش خودشان می دانند )در سال های اخیر سعی کرده اند که با کلمات توهین آمیز از ارزش کار ایشان کم کنند ولی خوشبختانه  موفق نشده اند و امروز عباس قادری هنوز هنرمند محبوبی است و خواهد بود چون او آثار جاودانی خلق کرده است که هیچ وقت از ذهن مردم پاک نخواهد شد. من برای ایشان همراه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که این وبلاگ به کمک دوستان بتواند تنها گوشه ای از هنر ایشان را نشان دهد. در ضمن ایشان دارای دو دختر و دو پسر به نام های علیرضا و شهرام هستند که آهنگ های جدید ایشان از ساخته های شهرام است . و همچنین برای اینکه بیوگرافی کاملتر باشد به دوستانی که مایلند بدانند که صمیمی ترین دوستان آقای عباس قادری در عرصه هنر چه کسانی هستند باید بگویم که آقای معین و خانوم حمیرا که من برای این دو هنرمند مردمی و محبوب ایران نیزآرزوی سلامتی دارم .

قطعا نمی توان حدود چهل سال خاطره و حدود چهل سال فعالیت در عرصه هنر را در چند خط خلاصه کرد ولی بنده سعی کرده ام فقط گوشه ی بسیار کوچکی از این حدود چهل سال را برای دوست داران ایشان در این چند خط بگنجانم . 

امید است که مطالب این وبلاگ مورد توجه دوست داران آقای عباس قادری قرار بگیرد . و همین چند خط راهی را باز کرده باشد برای گفتن و نوشتن از اسطوره موسیقی مردمی ایران  و برای شناخت بیشتر هنر ایشان از گذشته تا امروز

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ