X
تبلیغات
زولا

دانلود آهنگ روز و جدید
 
Next New Address:se7enmusic3.blogsky.com

  • .برای طرح هرگونه مسئله و ارتباط با ما برای آگهی و درج آهنگ از پل ارتباط زیر استفاده کنید

  • se7ensong@gmail.com

  • :در صورت فیلتر شدن وبلاگ از آدرس زیر استفاده کنید

  • se7enmusic3.blogsky.com

  • از دوستان عزیز که مایل به تبادل لینک یا بنر هستند می توانند آدرس سایت خود را در بخش تماس با مدیر ثبت کنند.لازم به ذکر است که آمار سایت برای تبادل لینک حداقل باید 5000 باشد.

  • --------------------------------------------------------

بیوگرافی هنگامه

بیوگرافی هنگامه


هنگامه در لاهیجان-ایران متولد شد.او به همراه خانواده و خواهر بزرگترش از سه سالگی به تهران آمدند.
از همان دوران کودکی او هیجان و شوق زیادی در خوانندگی و نمایش داشتکه پدرش اولین کسی بود که این شوق و هیجان را آشکار کرد. عشق بیپایان و حمایت پدرش سبب تقویت مراحل اولیه ی زندگی هنگامه به صورتنسبتا آشکاری شد و او را برای شرکت در کلاس های موسیقی به همراهعدادی از استادان موسیقی کلاسیک فارسی تشویق کرد. مهارت او درنواختن نی و فلوت سبب شد تا پدرش برای یادگیری مد های موسیقیکلاسیک فارسی "ردیف" اعتقاد پیدا کند و شالوده ی علمی او به صورتموثری پیشرفت کند و همانند خودش که به این سبک موسیقی بسیار علاقهمند و باسواد است .
هنگامه از حمایت خانواده و دوستانش ،همانطور که بزرگ می شد ،لذت میبرد. او در سراسر دوران تحصیلی اش درتعداد متعددی مسابقات ناحیه ای ومحلی شرکت کرد و همیشه در زمره ی بی نظیران بود .او همواره بعد ازپایان تحصیلش آرزو داشت خواننده ای حرفه ای شود، اما این آرزو بعد ازتغییرات تحمیل شده توسط دولت جمهوری اسلامی نمی توانست به حقیقتبپیوندد. بعد از پایان دوره ی دبیرستان ، هنگامه ازدواج کرده و صاحب فرزنددختری شد ،اما هرگز تصور درباره ی آرزوی زندگی خود را که خواننده شدنبود ، فراموش نکرد. سر انجام هنگامه به این نتیجه رسد که برای رسیدن بهآرزویش ، راهی به جز ترک وطن و مهاجرت به خارج را ندارد.
در سال 1992، هنگامه به وانکوور ، کانادا به همراه همسر و دخترش 
مهاجرت کرد . در وانکوور در ابتدا او علی الهی(نوازنده ی ردیف مضراب پیانو) و فریدون (خواننده) را ملاقات کرد که توسط آن ها به کامران(خواننده) ورامین زمانی(نویسنده ی متن موسیقی و تولید کننده) ، معرفی شد. در سال1995، هنگامه، فریدون و کامران کار خود را با رامین زمانی با تلاش و جدیت آغاز کردند . آن ها اولین کار خود را با نام « ایرانم » تولید کردند که در دوره ی بسیار کوتاهی طرفداران بسیاری به دست آوردند. محبوبیت آنها در حال حاضر فراتر از وانکوور توسعه پیدا کرده است و جمعیت ایرانی بسیا ری در لس آنجلس به صورت ناگهانی به استعداد و ذوق آن ها علاقه مند شدند . 
با فرصت های پیش روی در سرزمین لس آنجلس، هر یک از سه خواننده شروع به دنبال کردن زندگی شخصی خود شدند . با این وجود هنگامه ، با بسیاری از تولید کنندگان در تماس بود . او عضو وفادار رامین زمانی باقی ماند که تاثیر زیادی در خط مشی موسیقی او داشت . آلبوم« برای دیدن تو» حاصل پنج سالتلاش مداوم بود که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفت . این علاقه ی شدید و طرفداران وفادار زمینه را برای انتشار دومین آلبوم به نام « ارتش صلح » را فراهم کردند . آلبوم جدید بدون شک فصل جدیدی را در خط مشی خوانندگی هنگامه باز کرد .آرزوی سال های گذشته هم اکنون بهواقعیت تبدیل شده است . عشق بی نهایت 
و حمایت توسط طرفداران و احترام ار جامعه ی موسیقی ایرانیانآرزو را در هنگامه تقویت کرد و او برای تبدیل شدن میراث تاریخ موزیک ایرانیان گام برداشت.

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ